Добрий день! Враховуючи, що у вас є порушення ритму ( аритмія), то непридатний до військової служби за ст.83-а. І ще: чи дається відстрочка, якщо після закінчення ВНЗ вступити на денне в інший ВНЗ? Спасибо! Скаліоз грудного відділу хребта залежить від порушення функції і ступеня. Можна опинитися і придатним і непридатним. Ваша міопія дає придатність з обмеження по ст.30-г. А що стосується синдрому Жильбера, так його ще й довести потрібно. Непроста хвороба, що характеризується підвищеним рівнем білірубіну (більше 25 мілімоль), який проявляється під час забору печінкових проб… Все одно одна непридатність і так є.

“Враховуючи, що у вас є порушення ритму ( аритмія), то непридатний до військової служби за ст.83-а.
Скаліоз грудного відділу хребта залежить від порушення функції і ступеня. Можна опинитися і придатним і непридатним.
Ваша міопія дає придатність з обмеження по ст.30-г.
А що стосується синдрому Жильбера, так його ще й довести потрібно. Непроста хвороба, що характеризується підвищеним рівнем білірубіну (більше 25 мілімоль), який проявляється під час забору печінкових проб…
Все одно одна непридатність і так є.”

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Добрий день! Враховуючи, що у вас є порушення ритму ( аритмія), то непридатний до військової служби за ст.83-а. І ще: чи дається відстрочка, якщо після закінчення ВНЗ вступити на денне в інший ВНЗ? Спасибо! Скаліоз грудного відділу хребта залежить від порушення функції і ступеня. Можна опинитися і придатним і непридатним. Ваша міопія дає придатність з обмеження по ст.30-г. А що стосується синдрому Жильбера, так його ще й довести потрібно. Непроста хвороба, що характеризується підвищеним рівнем білірубіну (більше 25 мілімоль), який проявляється під час забору печінкових проб… Все одно одна непридатність і так є.

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©