Коли мені було 18 років я вступав до вищий військовий навчальний заклад і в цивільний ВУЗ ! Справа моє відправили у військовий ВУЗ а тим часом я вступив в цивільний ВУЗ і незахотел складати іспити у військовому вузі ! Я відучився закінчив цивільний ВУЗ працював мені виповнилося 27 років перед цим мене ніхто не викликав у військкомат я не розписувався на порядку т.к. я її не отримував ! Я прийшов у військкомат за військовим квитком мені воєнком каже що моя справа у військовому вузі і не приходило до них, він мені каже щоб я написав пояснювальну де я був весь час з додатком довідок за кожен пропущений рік ! Підкажіть як мені бути щоб ​​отримати військовий квиток?

У цій ситуації вина обопільна-як ваша, так і військкомату.

З одного боку до ВВНЗ відправляється тільки справа кандидата на вступ, особиста справа призовника Отса у військкоматі. Призовник знімається з обліку тільки на підставі виписки з наказу про зарахування до ВВНЗ. Якщо ви не вчинили, то ніякої виписки і не було, напрошується питання-а чому військкомат не робив ніяких дій для розшуку призовника, не писав листи до ВВНЗ, додому призовнику і т.д. Дивно, що військкомат, отримуючи довідки з цивільного ВНЗ з вашим прізвищем не задумався…

З іншого-якщо Ви не надійшли до ВВНЗ, то повинні були самі, навіть якщо і не було повісток з’являтися до військкомату.

Тому зараз дійсно варто трохи позбирати довідок, щоб військкомат не почала проводити політику передачі справи в прокуратуру, а потім зводити все до штрафу.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Коли мені було 18 років я вступав до вищий військовий навчальний заклад і в цивільний ВУЗ ! Справа моє відправили у військовий ВУЗ а тим часом я вступив в цивільний ВУЗ і незахотел складати іспити у військовому вузі ! Я відучився закінчив цивільний ВУЗ працював мені виповнилося 27 років перед цим мене ніхто не викликав у військкомат я не розписувався на порядку т.к. я її не отримував ! Я прийшов у військкомат за військовим квитком мені воєнком каже що моя справа у військовому вузі і не приходило до них, він мені каже щоб я написав пояснювальну де я був весь час з додатком довідок за кожен пропущений рік ! Підкажіть як мені бути щоб ​​отримати військовий квиток?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©