Коли я проходив медкомісію у військкоматі у осіб з 5 ( моїх однокласників) було плоскостопість, але лікарі звернули тільки на мене, тому що воно у мене взагалі жосктое, полнсотью плоске, ніякого рельєфу на слідах. Так от, вони запитали мене тоді-ти до ВНЗ надходити собіраешся? Якщо не поступиш то прийдеш до нас ми тебе на обстеження відправимо, ми пишемо що ти поки що придатний…, і ось я вже на другому курсі стаціонару, військової кафедри немає, хочу перевестися на заочно, але за документами я ж годен, що мені робити? Прити до них і що сказати? як обясни ситуацію???? Маю я взагалі право просити переглянути мій стан про здоров’я і придатність до служби?????

Якщо у вас дійсно плоскостопість як мінімум 2 ступеня з артрозом, або навіть 3 ступеня ( що найімовірніше за описом), то можна сміливо переводитися на заочне навчання, йти у військкомат на медкомісію і отримувати свою законну непридатність до служби.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Коли я проходив медкомісію у військкоматі у осіб з 5 ( моїх однокласників) було плоскостопість, але лікарі звернули тільки на мене, тому що воно у мене взагалі жосктое, полнсотью плоске, ніякого рельєфу на слідах. Так от, вони запитали мене тоді-ти до ВНЗ надходити собіраешся? Якщо не поступиш то прийдеш до нас ми тебе на обстеження відправимо, ми пишемо що ти поки що придатний…, і ось я вже на другому курсі стаціонару, військової кафедри немає, хочу перевестися на заочно, але за документами я ж годен, що мені робити? Прити до них і що сказати? як обясни ситуацію???? Маю я взагалі право просити переглянути мій стан про здоров’я і придатність до служби?????

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©