Мені 23 роки, були повістки на 17 серпня і 6 вересня цього року, я у військкомат не з’явився. Днями на мобільний надійшов дзвінок і сказали з’явитися в терміновому порядку, інакше за мною буде висланий наряд, я сказав що в перебігу тижня прибуду. Скажіть будь ласка чим мені загрожує неявка до військкомату і яка вірогідність того, що за мною можуть приїхати за місцем проживання, або за місцем роботи.

Неявка до військкомату загрожує штрафом за ст. 210 Адміністративного кодексу України.

Те, що може приїхати наряд міліції із співробітником військкомату з метою доставки, цілком реально. Це нерідко практикується. Але більша ймовірність, що прийде дільничний і просто візьме пояснення з приводу неявки.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Мені 23 роки, були повістки на 17 серпня і 6 вересня цього року, я у військкомат не з’явився. Днями на мобільний надійшов дзвінок і сказали з’явитися в терміновому порядку, інакше за мною буде висланий наряд, я сказав що в перебігу тижня прибуду. Скажіть будь ласка чим мені загрожує неявка до військкомату і яка вірогідність того, що за мною можуть приїхати за місцем проживання, або за місцем роботи.

1 коментар

  1. Доброго дня. Мені 22 роки, літом 2014 року я пройшов медкомісію при воєнкоматі і мене визнали непридантим у мирний час і обмежено прид. у воєєнн

    Доброго дня. Мені 22 роки, літом 2014 року я пройшов медкомісію при воєнкоматі і мене визнали непридантим у мирний час і обмежено прид. у воєєнний. На початку березня 2015р. на біржі мені представник воєнкомату видав повістку, у звязку з тим що треба проходити медогляд кожних 6 міс. Я повістку взяв. Скажіть будь-ласка що буде якщо не зявитись на медогляд?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©