Мені 23 роки. Моя вага-55,3 кг, а зріст-180 см. можу я претендувати на відстрочку або звільнення від служби в армії відповідно до статті 82 ” Інші хворобливі прояви ” ( “Інші хворобліві вияви “) Положення про військово- лікарську експертизу в Збройних Військах України ( Положення про військово-лікарську експертизу в збройно силах України)? Заздалегідь дякую за відповідь!

Військкомат повинен направити Вас на додаткове медичне обстеження. При такому відхиленні від норми в різниці ваги і зросту є сенс виявити причину, чому це відбувається-порушення обміну речовин, ендокринологічні відхилення або просто така будова (конституція) тіла.

Якщо за результатами обстеження відхилень виявлено не буде, вас визнають придатним до військової служби.

За ст. 82 наказу Міністра оборони № 402 майже у всіх випадках під дію цієї статті потрапляють призовники з ростом нижче 150 см і вагою до 45 кг.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Мені 23 роки. Моя вага-55,3 кг, а зріст-180 см. можу я претендувати на відстрочку або звільнення від служби в армії відповідно до статті 82 ” Інші хворобливі прояви ” ( “Інші хворобліві вияви “) Положення про військово- лікарську експертизу в Збройних Військах України ( Положення про військово-лікарську експертизу в збройно силах України)? Заздалегідь дякую за відповідь!

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©