Почав оформляти закордонний паспорт, мені 17 років і 10 місяців. Для оформлення закордонного паспорта потрібна довідка з військкомату, про те що “вони не заперечують, щоб я отримав закордонний “. Пішов у військкомат і мені сказали, що для отримання цієї довідки потрібна довідка з місця навчання. Пішов у військово- обліковий стіл мого університету, але мені відмовили в видачі довідки, мотивуючи це тим, що мені немає ще 18 років і що мені повинні у військкоматі дати її і без довідки про місце навчанні, так як я ще не призовник. Пішов знову до військкомату і все їм пояснив, але мені знову сказали що не дадуть її і намікнулі що я зможу її отримати за 300 доларів. Підкажіть будь ласка як мені бути в цій ситуації? 300 доларів шкода віддавати

Не зовсім правильно Вам поінформували і у військкоматі і в навчальному закладі.

Довідки для отримання закордонного паспорта видаються призовникам, які отримали відстрочку. А відстрочку отримати можна тільки після 18-и років ( з початком призовного віку). Тому заяви працівників ВУС про те, що “… повинні у військкоматі дати її і без довідки… ” не зовсім правильно.

До того ж, відповідно до Закону України ” Про звернення громадян”, за заявою довідку Вам зобов’язані видати.

потрібно:

– В університеті написати заяву з проханням про видачі довідки про навчання із зазначенням терміну закінчення ВВНЗ (в 2- х примірниках). Один примірник-в приймальню, другий (з відміткою про отримання заяви)-собі.

– Після отримання довідки з нею до військкомату.

– У військкоматі знову пишемо заяву в 2-х прим. з проханням про надання довідки для отримання закордонного паспорта, до заяви прикладаємо довідку з ВВНЗ.

У разі відмови у видачі довідки з якихось причин звертайтеся до військової прокуратури у зв’язку з порушенням з боку військкомату Ваших Конституційних прав, а саме ” права на вільне переміщення ” ( Стаття 33)

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Почав оформляти закордонний паспорт, мені 17 років і 10 місяців. Для оформлення закордонного паспорта потрібна довідка з військкомату, про те що “вони не заперечують, щоб я отримав закордонний “. Пішов у військкомат і мені сказали, що для отримання цієї довідки потрібна довідка з місця навчання. Пішов у військово- обліковий стіл мого університету, але мені відмовили в видачі довідки, мотивуючи це тим, що мені немає ще 18 років і що мені повинні у військкоматі дати її і без довідки про місце навчанні, так як я ще не призовник. Пішов знову до військкомату і все їм пояснив, але мені знову сказали що не дадуть її і намікнулі що я зможу її отримати за 300 доларів. Підкажіть будь ласка як мені бути в цій ситуації? 300 доларів шкода віддавати

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©