Розсудіть. Якщо призовник не є у військкомат як мінімум на протязі одного призову за повістками, то йому загрожує тільки штраф за адмін. порушення. А якщо він не з’явився за повісткою для відправки у війська-то тільки в цьому випадку буде Кримінальна відповідь-ть.???

“Так, саме так.
Кримінальна відповідальність настає тільки у випадку, якщо призовник отримав повістку (повідомлення) або завідомо знав час прибуття на збірний пункт для відправки у війська протягом місяця.
Хоча, при правильній постановці питання можна розкрутити до кримінальної справи навіть неявщіков у військкомат (так як під час призову він є призовних ділянкою), але судова практика показує, що до ответсвенности залучаються лише неявщікі на обласний збірний пункт, які отримали повістку (навіть якщо в ній і не розписувалися).”

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← Розсудіть. Якщо призовник не є у військкомат як мінімум на протязі одного призову за повістками, то йому загрожує тільки штраф за адмін. порушення. А якщо він не з’явився за повісткою для відправки у війська-то тільки в цьому випадку буде Кримінальна відповідь-ть.???

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©