У мене така ситуація: невролог поставив такий діагноз-ХВБН зі церебріальной ангіодістоній на тлі аномалії хребетних артерій, поталогіі ш.о.п., остеохондроз ш.о.п. Плюс у мене: хронічна рецідівірцующая кропив’янка, хронічний поверхневий гастрит. і ще………. по татовій лінії померла бабуся від сах. діабету. це вплине на комісію?

ХВБН-хронічна вертебробазилярна недостатність. Це досить серйозне захворювання. Тим більше з такими порушеннями, як у вас. Полягає вона в тому, що шийні хребці перетискають артерії, які живлять кров’ю головний мозок. Порушення функції досить серйозне. Тільки з цього захворювання будете визнані непридатним до військової служби за ст.74-б або ст.64-б або ст.42-в (б) залежно від переважання.
До того ж є ще одна стаття, яка повторно зробить вас непридатним-57-в ( кропив’янка).
Так що військкомату боятися не варто.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← У мене така ситуація: невролог поставив такий діагноз-ХВБН зі церебріальной ангіодістоній на тлі аномалії хребетних артерій, поталогіі ш.о.п., остеохондроз ш.о.п. Плюс у мене: хронічна рецідівірцующая кропив’янка, хронічний поверхневий гастрит. і ще………. по татовій лінії померла бабуся від сах. діабету. це вплине на комісію?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©