вобщем приписаний у Вінниці на Папаніна у військкоматі, перший раз отримав у віці 18 років відстрочку пів року, за діагнозом «не достатності вгодованість ” або дистрофія, вобщем вага 53кг. зростання 184см., після другого відстрочку з такіміже симптомами, далі получілби третю але чомусь вирішили що можна брати але тут у мене виявилося ще й 7градусов (на скільки я пам’ятаю) нахил хребта, вобщем третя отстрочка по діагнозу, хребетна грижа і скільки то там нахил, дали на два з половиною роки. отстрочка закінчилася роки два тому, я працюю в києві окло 4х років з роботи у військкомат відправляли докумети про те що я перебуваю тут, по закінченні відтермінування ні додому ( до Вінниці братові і мамі) нічого не приходило, ні мені на роботу нічого не приходило, ось і ще після того як отстрочка закінчилася через рік гдето я змінював прізвище, по всіх ЗАГС і паспортним столам ходив все нормально. від цього два питання… 1. Що з армією після трьох таких отстрочек? 2. Чи треба було повідомляти до військкомату що я змінював прізвище? або це както за внутрішніми гос структурам їм дійшло і так?

1. Не буває відстрочок за станом здоров’я на 2 з половиною роки. Максимальна відстрочка, яку дає військкомат в такому випадку-1 рік. Може вас взагалі визнали негдним до військової служби?
2. Згідно п.10 ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу “-” призовники та військовозобов’язані в разі зміни їх сімейного стану, стану здоров’я, адреси проживання, освіти, місця роботи і посади зобов’язані в семиденний строк повідомити про це у військкомат…”

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← вобщем приписаний у Вінниці на Папаніна у військкоматі, перший раз отримав у віці 18 років відстрочку пів року, за діагнозом «не достатності вгодованість ” або дистрофія, вобщем вага 53кг. зростання 184см., після другого відстрочку з такіміже симптомами, далі получілби третю але чомусь вирішили що можна брати але тут у мене виявилося ще й 7градусов (на скільки я пам’ятаю) нахил хребта, вобщем третя отстрочка по діагнозу, хребетна грижа і скільки то там нахил, дали на два з половиною роки. отстрочка закінчилася роки два тому, я працюю в києві окло 4х років з роботи у військкомат відправляли докумети про те що я перебуваю тут, по закінченні відтермінування ні додому ( до Вінниці братові і мамі) нічого не приходило, ні мені на роботу нічого не приходило, ось і ще після того як отстрочка закінчилася через рік гдето я змінював прізвище, по всіх ЗАГС і паспортним столам ходив все нормально. від цього два питання… 1. Що з армією після трьох таких отстрочек? 2. Чи треба було повідомляти до військкомату що я змінював прізвище? або це както за внутрішніми гос структурам їм дійшло і так?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©