я закінчив технікум і поступив до ВНЗ. але мене все одно військкомат приписав до призову на військову службу вже цієї осені.. я не хочу.. вони посилаються на якусь статтю в законодавстві.. що робити? я хочу вчитися. і потім я не зрозумію чому нашій армії потрібен неосвічений рядовий хоча через 5 років я закінчу ВУЗ і буду інженером. ще у мене зараз служить в армії брат, це грає роль при призові?

За умови, то у ВУЗі ви будете підвищувати рівень освіти (наприклад в технікумі отримали бакалавра, а в ВНЗ поступили вчиться на спеціаліста), то відстрочка покладена.

Крім того, покладена відстрочка тим призовникам, у яких брат служить в армії (мається на увазі термінова служба) на весь період служби.

Please log in to rate this.
0 people found this helpful.


← я закінчив технікум і поступив до ВНЗ. але мене все одно військкомат приписав до призову на військову службу вже цієї осені.. я не хочу.. вони посилаються на якусь статтю в законодавстві.. що робити? я хочу вчитися. і потім я не зрозумію чому нашій армії потрібен неосвічений рядовий хоча через 5 років я закінчу ВУЗ і буду інженером. ще у мене зараз служить в армії брат, це грає роль при призові?

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©