Поліція більше не розшукує тих, хто ухиляється від служби

Поліція більше не розшукує тих, хто ухиляється від служби

ВРУ прийняла закон, згідно з яким тепер регламентовані обов’язки представників виконавчої влади, керівників підприємства та поліцейських.

Спочатку депутати збиралися покласти обов’язок доставляти в військкомати призовників керівників компаній і організацій, в яких ця громадяни працюють. Наприклад, існувала певна норма, яка зобов’язувала місцеві органи влади і керівництво компаній повідомляти призовників про те, що вони повинні з’явитися до військкомату, а також подбати про те, щоб вони туди прибули.

Правда, це і ще радий пропозицій викликали у депутатів питання. Таким чином, на даний момент зі статті повністю виключили всі пункти, які стосуються повідомлення населення співробітниками національної поліції.

Також тепер про виклик призовників НЕ буде повідомляти ЖЕК. Так само співробітники цієї організації не будуть зобов’язані і подавати дані на призовників.

Єдине, що можуть виконкоми місцевих рад та керівники підприємств – це повідомити призовника про те, що йому слід з’явитися до військкомату.

Схожі публікації

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©