Що буде якщо не прийти по запрошення до військкомату?

Що буде якщо не прийти по запрошення до військкомату?

Що буде якщо 2 рази не прийти на запрошення до військкомату на медецинское обстеження для строкової служби? Для початку Вас можу притягнути до адміністративної відповідальності за ст.210-1 КУпАП у вигляді штрафу.

Якщо ж працівники військкомату зрозуміють, що це не діє, звернуться з матеріалами в военокомат для відкриття кримінальної справи за ст.336 КК України (від 2 до 5 років л / с), тільки під час розслідування кримінальної справи, після винесення слідчим повідомлення про підозру , Вас можуть оголосити в розшук, якщо Ви будете ховатися від слідчого, а не від працівників військкомату.

При цьому всі дії працівників військкомату, Ви можете оскаржити до адміністративного суду, подавши адміністративний позов до Окружного адміністративного суду в регіоні, а дії слідчого в прокуратуру і до суду слідчого судді.

Ви можете отримати відстрочку від мобілізації, так як у Вас на утриманні перебуває дитина – це підтвердять: рішення суду про розлучення, договір, довідка про склад сім’ї з ЖЕКу, свідоцтво про народження дитини.

А також якщо батько інвалід (довідка МСЕК) або згідно захворювань – “… після операції на серці і після інфаркту” (висновок лікувально-консультативний комісії), якщо мати не може надавати догляд або сама має потребу в ньому і якщо зняти з реєстрації брата – з цього підстави, що батько у Вас на утриманні.

Схожі публікації

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

©